2003 yılında Kanomi’nin Pro Evulation Soccer serisine kaptırdığı liderliği tekrar geriye almaya kararlı gözüken EA Game yapımcıları, Fifa 2004 Football’u bu Ekim’de piyasaya sürüyor. Oyunun henüz tamamlanmamıs halini gören yorumcular, son yeniliklerle futbol oyunlarında şu andaki teknoloji ile sona gelindiğini ve bundan sonra hem EA Game yapımcılarının hem de diğer futbol oyunları yapımcılarının işinin zor olduğunu söylüyor. Oyundan bazı kareleri görmek ve heyecan verici yenilikleri öğrenmek için linki tıklayın. İlk olarak yeni yarattıkları animasyonlarla oyuncuların hareketlerini sadece futbol oyunlarında değil, şu ana kadarki tüm oyunlarda gerçeğe en yakın, fizik kurallarına en uygun oyun olarak dizayn etmişler.

Geliştirilmiş database ve kontroller: AI (Artificial Inteligence) özelliğiyle kurulmuş bir takım olmanın keyfini ve zorluklarını yaşayın. Her takımın kendine ait taktikleri, oyun sitilleri ve her futbolcunun farklı özelliklere sahip olduğu bu oyunu hızlıca öğrenebileceksiniz ama takımınıza kolektif futbolu oynatamaz ve takim ruhunu kazandıramazsanız kupalara uzanmanız o kadar da kolay değil.

Kendi takımınızın teknik direktoru olun. Takmınızı kurun, amator kümeden başlayın. Kendi yaratttığınız taktiklerle ve oyun sitilinizle bir yandan liglerde şampiyonluklar için mücadele verirken diğer taraftan takımınızın mali bütçesini ve transfer politikasını kontrol edin. Kimin kaptan, kimin takımın lideri olacağının kararını siz verin. Bir sezonda aldığınız şampiyonluk gelecek sezonda yeni sorumluluklar ve yeni problemler getirecektir. Hem yerel ligde hemde Şampiyonlar Liginde mücadele etmek o kadar da kolay değil. Başarılar futbolcularınıza transfer teklifleri getirdiği kadar takımın Teknik Direktörü olarak size de dünyanın en büyük takımlarını yönetme şansı verebilir.

300’den fazla taraftar ve çevre dizaynı, gercekleriyle tıpa tıp aynı statlar ve oyun akışını direk etkileyen hava şartları ile evinizden statta olmanın keyfini çıkarın.

Yeni kamera açıları, ünlü yorumculardn keskin yorumlar ve zengin oyun efektleri Fifa 2004’ün oyun içindeki bazı yeni özellikerinden sadece birkaçı.

16 lig, 350 takım ve 10.000 tane lisanslı futbolcu ile Avrupa’nın süper liglerinde şampiyonluk mücadelesi verin.

Bunların hepsinden daha önemlisi ise (henüz konfirme edilmedi) d-pad ve bir ses algılama cıhazı ile oyunun ortasında taktik değişikliği yapabilecek ve bir ses komandı ile takımınızı kontra atağa kaldıracak ya da son dakikalari gol yemeden geçirmek için takımınızı defansa çekebileceksiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir