Japon Xbox severlere yeni bir müjde geliyor. Hatırlarsanız bundan once “yeşil” renkli Avrupa için özel xbox Limited Edition çıkartılmıştı. Microsoft bu sefer 2 yeni Limited Edition’ı birden Xbox’ın Japonyadaki 2. yıl dönümü ve Dead or Alive Online ‘ın çıkışıyla birlikte piyasaya sürüyor. Bu 2 model Saf beyaz ve Kasumi-chan Mavi’si olarak sadece Japonya’da piyasaya çıkartılacak.

Saf Beyaz Limited Edition Xbox’ın Japonyadaki 2. yılını temsilen yine saf beyaz gamepad ile birlikte, standart DVD uzaktan kumanda kiti ve Xbox Live başlangıç paketiyle sunulacak. Saf beyaz modelden sadece 1000 adet üretim yapılacak. 30 Ocaktan itibaren sadece Xbox’in Japonya sitesinden önspiarişte olacak.

İkinci model olan “the Kasumi-chan” Mavisi Dead or Alive Online’ın piyasaya çıkışı için tasarlanmış. Bu paket beraberinde mavi gamepad, DVD uzaktan kumanda kiti, Dead or Alive Online ve 12 aylık Xbox Live servisiyle birlikte gelecek. Mavi modelden 5000 adet üretim yapılacak ve 25 Mart tarihinden itibaren satışta olacak.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir