Fifa 2005 Ekim'de Piyasada
Tarih: 28.08.2004 Saat: 15:53
Konu: Oyunlar


EA’nın futbol oyunları serisi Ekim ayında çıkacak Fifa 2005 ile devam ediyor. Şu ana kadar Xbox platformunun vageçilmez tek futbol oyunu olma özelliği gösteren Fifa serisi, PES serisinin de Xbox’a katılmasının etkisiyle bakalım Fifa 2004 ve UEFA 2004 oyunlarında yapamadığını bu sefer yapabilecek mi?Bu oyunda da grafikler ve oyun derinliği her zamanki gibi yine harika gözüküyor. 2003 versiyonunda bulunan diğer oyuncuları saha içindeki yerini kontrol edebilme özelliği biraz daha geliştirilmiş.

Tek pas sistemi Fifa 2005’in en iddialı olduğu alan. Çabuk düşünüp kolay pozisyon bulabilir ve yini tek tuş ile oyuncunuza vole, uçarak kafayla ve hatta röveşatayla gol attırabilirsiniz. Ayrıca yine tek tuş ile topu alışınıza ve topa hükmedişinize de farklı ivmeler kazandırıp rakibinizi ekarte edebiliyorsunuz.

Fifa 2005 ile kendi takımınızı yaratma şansına sahipsiniz. Futbolcuların saç stilinden takımınızın formlarına kadar her şey kontrolünüz altında.

Kariyer modu ile 3. lig’den bir takımı hem sahada hem saha dışındaki becerilerinizi göstererek şampiyonluklara taşıyabilirsiniz.

Hava şartları ve bir maçda yaşanabilecek diğer doğal etkenlerin hepsi bu oyun için özellikle geliştirilmiş.

Tam 20 lig, 40 mili takım ve 15.000’in üzerinde futbolcu parmaklarınızın ucunda. (Türkiye ligi ne yazık ki yine yok)

Fifa 2005’de ki becerinizi artık internette diğer futbolseverlere karşı test edebilirsiniz.

7 Ekim 2004 - Fifa 2005 vs Pro Evolution Soccer 4 Karşılaştırmalı İncelemesi >>

Bu haberin geldigi yer: MyXbox.net [Xbox Turkey Fan Club] Xbox 360 Türkiye Xbox One
http://www.myxbox.net

Bu haber icin adres:
http://www.myxbox.net/modules.php?name=News&file=article&sid=48